Soru sor
Oğlak Burcu | 22 Aralık 2019 - 19 Ocak 2020

Oğlak Burcu Erkeği

22 Aralık - 19 Ocak

Astroloji - Oğlak Burcu Erkeği Hakkında Bilgiler

Oğlak Erkeği Aşk Hayatı

Oğlak burcu bir erkek aşık olduğunda, yapacağı ilk şey tuhaf davranmaya başlamaktır. Genel olarak duyguya aşina değildir ve arzusu konusuna sadece onu şaşırtmak için Dünya'ya inen bir dünya dışı olarak bakacaktır. Bu ilk aşkla, belki ikinciyle geçecektir, ancak sevgi dolu partnerine başka bir dünyadan veya zamandan biri olarak bakma olasılığı her zaman vardır. Birinin kalbini kazanmak için nasıl davranacağını yavaş yavaş öğrenmesi gerekir. İlk aşkıyla olabilecek kadar şanslıysa, aynı ilişkide çok uzun bir süre, hatta belki ikisi de yaşadığı sürece kalma şansı vardır. Zodyaktaki en istikrarlı, inatçı, en derin duygusal burçlardan biridir. Hiçbir şeyi hafife almaz ve yüzeysel olmayı reddeder, bu da duyguları nihayet yüzeye çıktıklarında derin ve gerçek kılıyor.

Oğlak Erkeği Cinselliği

Oğlak burcunda bir paradoks vardır. Bir yandan, Mars'ın yüceltilmesinin bir işaretidir ve bu, Oğlak burcu bir erkeğe, inanılmaz derecede tatmin edici cinsel ilişkilere çok uzun bir süre yeterli cinsellik ve dayanıklılık verir. Öte yandan, Oğlak burcu ve hükümdarı Satürn derinliği olmayan her hareketi engeller ve önce gerçek bir duygusal bağ kurmadığı sürece sevgili olmayacaktır. Bunu yaptığında, bu farklı bir hikaye, ancak harika bir seks hayatı için gerekli olan şeyin duygu olduğunu anlamak için zamana ihtiyacı vardır.

İlişkilerde Oğlak Erkeği

Parmağınızı gösterebileceğiniz ve "O zor" diyebileceğiniz bir adam arıyorsanız, bu Oğlak burcu bir adam olacaktır. Ne bir Dünya burcu olarak ne de Güneş'in Satürn tarafından yönetildiği biri olarak onunla birlikte olmak kolay değildir. Çok katı olabilir ve beklentilerinin karşılanması imkansız olabilir. Sevginin gerçek büyüsünü bulamazsa, sahiplenici ama inatçı olacaktır, herhangi bir taviz veya esneklik olmadan. İşte tam da bu yüzden kalbini kazanmak ve onun sizinle tanışmadan önce asla düşünmeyeceği şeyler için onun eridiğini, değiştiğini ve açıldığını görmek çok derin ve ilham verici olur. Birini sevdiğinde, sevdiği için yapmayacağı nadiren bir şey vardır ve sonsuza kadar doğru partnerle kalmaya hazır olduğunu ve kararından veya duygularından asla şüphe duymadığını söylemek güvenlidir.


Oğlak Erkeği Güvenilir mi?

Şüphesiz, ama yalnızca sadık, dürüst ve tek eşli olmaya karar verdiyse. Diğer herhangi bir senaryoda, her şey beklenebilir ve uygun gördüğü şekilde hareket edecektir. Genelde suçluluk duygusundan korkar ve farkındalığı devam ettiği sürece kimseye kasıtlı olarak zarar vermez, yalan söylemez veya aldatmaz. Yine de, bilinçdışımızın gezegeni Satürn tarafından yönetilen bir burçtur ve bazen farkında bile olmadan seçimleri üzerindeki kontrolünü kaybeder. Sorumsuz davranışlarından kaçınabileceğini düşünerek her küçük şeyi kontrol etmeyi sevmesinin nedeni budur.


Oğlak Erkeği İle Flört

Oğlak burcu bir erkek her şeyi doğru yapacaktır. Sizi doğru yerlere götürecek, size saygı duyacaktır. Burcunun hükümdarı Terazi'de yüceltilir ve en büyük varlığının incelikli, iyi huylu ve cesur olma yeteneği olduğunu bilir. Tam olarak ne istediğini bilen ve onu elde etmekten korkmayan güçlü, inanılmaz olgun bir erkektir. Kendisine hayran olan ama aynı zamanda mantıklı bir mesafeyi koruyan ve gizli kalan biriyle randevuya çıkmaktan hoşlanır.


Oğlak Erkeğini Anlamak

Oğlak burcu bir erkeği anlamak kolay değildir. Soğuk ve mesafelidir, fazlasıyla mantıklı ve eleştirici, ancak onun aslında başarısızlıktan korktuğunu ve her zaman kontrolü elinde tutmaya çalıştığını nadiren anlarız. Herhangi bir eylemin sonuçlarını herkesten daha iyi anladığı için hata yapmak istemez. Korunmak için sabote edilmek, azarlanmak, hatta babası veya diğer etkili rol modelleri tarafından terk edilmemek için duvarlar inşa eder. Onu tanıdığınızda ve bu duvarların arkasında yumuşak tarafını gördüğünüzde, bir daha asla onsuz olmak istemeyeceksiniz.

Oğlak Erkeğin Sevilen Ve Sevilmeyen Yönleri

Güçlü, güvenilir, kendinden emin ve seçimlerinden emin, aynı zamanda pratiktir ve gelecek için mükemmel bir planla hedeflerine odaklanmıştır. Olumsuz tarafı, etrafındaki herkesi suçlu veya yetersiz hissettiren beklentilerle talepkar, soğuk ve mesafeli, merhametsiz ve katı olabilir.


Oğlak Erkeği İçin Nasıl Hediye Seçilir?

Her zaman özel günlere saygı gösterin ve olabildiğince pratik olun. Her türlü tuhaf şeye karşı açıklığıyla şaşırtabilir, ancak onu tanımadan önce, çok uzun süre dayanabilecek geleneksel, tarihi, eğitici, faydalı hediyelere bağlı kalmak en iyisidir. Çok fazla ayrıntıya sahip, küçük ama pahalı sevgi işaretleriyle sanat anlayışına sahip olan her şeyi sever.

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinizle olan ilişki, hayat ve arkadaşlık uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Koç Burcu
Yengeç Burcu

Oğlak Burcu Astrolojik Bilgiler

Astroloji Hakkında

Astroloji hem sanat hem de bilim olarak kabul edilir. Astroloji sanattır çünkü farklı yönleri bir araya getirmek ve bireyin karakter özellikleri hakkında bir fikir oluşturmak için yoruma ihtiyaç vardır. Bununla birlikte, astrolojinin matematiksel kısmı da bir bilim olarak kabul edilir çünkü astronomi ve matematik anlayışını gerektirir.

Sixtus IV, bir burç çizen ve yorumlayan ilk Katolik papaydı, Leo X ve Paul III tavsiye için her zaman astrologlara güvenirken, II. Julius astrolojik olarak taç giyme tarihini seçti.