Soru sor
Başak Burcu | 23 Ağustos 2021 - 22 Eylül 2020

Başak Burcu Erkeği

23 Ağustos - 22 Eylül

Astroloji - Başak Burcu Erkeği Hakkında Bilgiler

Başak Erkeği Aşk Hayatı

Bir Başak erkeği aşık olduğunda, kendisine her zaman gerçekten aşık olup olmadığını soracaktır. Değişken bir işaret olarak, aşkı iddia edebilir fakat sadece birkaç hafta içinde bunun gerçekten sevgi hissi olmadığını keşfedebilir. Onunla birlikte olmak çok zor olabilir, çünkü duyguları herhangi bir değişken burçta olduğu kadar güvensizdir, ancak burcunun ait olduğu Dünya elementi ile beklentileri konusunda bir şekilde katıdır. Arkadaşlarına oldukça sadık olmasına rağmen, iş hayatında aşkını aramaya geldiğinde, ona her zaman aradığı mükemmelliği verebilecek biriyle tanışana kadar ya da vazgeçene kadar nadiren sevgi dolu bir ilişki içinde devam eder. 


Başak Erkeği Cinselliği

Her Başak burcunun cinselliği, büyük ölçüde kişinin yükselişi ve doğum haritasındaki farklı gezegenlerin konumları gibi diğer kişisel özelliklere bağlıdır. Partnerinin biraz yaratıcı olmaya zorlaması gerekebilir. İşin iyi yanı, her Başak'ın hizmet etmeyi sevmesidir ve mükemmellik arayışında, bu burçta doğan çoğu erkek, eşlerinin anatomisini anlamak ve onları gerçekten tatmin etmek için ellerinden geleni yapacaklardır. Yine de, güvensizliklerini genellikle gizler ve sevgililerine karşı oldukça hassas olabilirler. Vücut temizliğine önem vermeyen biriyseniz, Başak erkeğinin yanında olmak çok zorlayıcıdır.

İlişkilerde Başak Erkeği

Ne aradığınıza bağlı olarak Başak, birlikte olmak için çok tatmin edici veya çok sinir bozucu bir adam olabilir. Partnerine kendini adamıştır, ancak Merkür tarafından yönetilir ve bu her zaman güvenilemeyen bir tür ikili kişiliğe yol açar. Duygusal yakınlık söz konusu olduğunda oldukça yüzeysel olabilir, ancak aşık olduğu partnerini bırakmayacak kadar zekidir. Rutini sever ve bunun farkında olsun ya da olmasın hayatında bazı sağlıklı seçimlere ihtiyaç duyar ve bu onu bir ilişkide talepkar hale getirebilir. Geleneksel değerlere bağlı olarak yaşar ve dünyayla ilgilenirken birinin ona bakmasını gerçekten çok ister.


Başak Erkeği Güvenilir mi?

Değerlendirmek için gerçekten katı ve güçlü bir ahlaki pusulaya sahiptir. Adaleti çok önemser ve ona göre hareket eder. Bir Dünya burcu olarak, her zaman fiziksel zevk arayışı içindedir, dini veya inanç sistemi nedeniyle herhangi bir hedonizmden kendini inkar ederek başka aşırılıklara gider. Partnerinde çok fazla kusur bulursa, şüphesiz başka birini arayacaktır. Ona hiçbir sebep göstermediğiniz halde size güvenmeyi bırakırsa, dikkat edin çünkü kendisi sahtekâr olabilir.


Başak Erkeği İle Flört

İşaretin değişken niteliği, ilişkiyi her zaman taze tutmak için gerekli değişiklikleri yapmak için ona yeterince anlam verir. Sizi tabakların her zaman temiz, masa örtülerinin beyaz ve ütülü olduğu bir yere götürmek isteyecektir. Sizinle inançlarıyla çelişmeyen herhangi bir yere gelir, ama zamanla, Dünya elementine ait olsa bile, her zaman bir değişikliğe ihtiyaç duyan seçimlerinizden sıkılabilir. Çoğunlukla fazla pratiktir, ancak ayağından çekildiğinde şaşırtıcı derecede romantik ve şefkatli olacaktır. Gerçekten önemseyebileceği birine ihtiyacı vardır ve onunla çıkmak bu durumlarda bir ayrıcalık haline gelir, en azından ilk kusurunuzu bulana kadar.

Başak Erkeğini Anlamak

Bu, hayatta tek bir görevi olan bir adam - bir şeyi düzeltmek. Bunu yapana kadar onun için rahatlaması, gülümsemesi, dans etmesi ve onun olmasını istediğiniz kadar mutlu olması kolay olmayacaktır. Ciddidir çünkü yapacağı bazı ciddi ayrıntıları vardır ve işinde zihnini yapıcı bir şekilde kullanmanın bir yolunu bulamazsa, her sözünüzü analiz ederken sizi çılgına çevirebilir. Başak, kırılan her şeyi düzeltmek için tasarlanmış bir burçtur ve siz ondan rahatsız olurken, belki de kendiniz düzeltilmek için seçilmiş olup olmadığınızı düşünün.


Başak Erkeğin Sevilen Ve Sevilmeyen Yönleri

Kendini adamış, zeki ve yetenekli, etrafındakiler için daha fazla para veya daha iyi bir çevre kazanmak için gerekli adımları her zaman atmaya hazırdır. Sevdiklerinin mutluluğu için kendini seve seve feda eder. Bununla birlikte, partnerine olan sevgisi genellikle beklediğinizden çok daha kısa sürer ve o, Dünya burçlarının genellikle olduğu kadar güvenilir değildir.


Başak Erkeği İçin Nasıl Hediye Seçilir?

Bu, o kadar çok sürprize ihtiyacı olan bir adam değildir. Herkes burada ve orada hoş bir sürprizi sever ama onun için en önemli şey gelenekleri, doğum günlerini, yıl dönümlerini ve başarıları onurlandırmaktır. 


Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinizle olan ilişki, hayat ve arkadaşlık uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Koç Burcu
Yengeç Burcu

Başak Burcu Astrolojik Bilgiler

Astroloji Hakkında

Astroloji hem sanat hem de bilim olarak kabul edilir. Astroloji sanattır çünkü farklı yönleri bir araya getirmek ve bireyin karakter özellikleri hakkında bir fikir oluşturmak için yoruma ihtiyaç vardır. Bununla birlikte, astrolojinin matematiksel kısmı da bir bilim olarak kabul edilir çünkü astronomi ve matematik anlayışını gerektirir.

Sixtus IV, bir burç çizen ve yorumlayan ilk Katolik papaydı, Leo X ve Paul III tavsiye için her zaman astrologlara güvenirken, II. Julius astrolojik olarak taç giyme tarihini seçti.