Soru sor

Aşk, Yaşam, Cinsellik, İletişim, Arkadaşlık ve Güven Konularında Başak Burcu ile Oğlak Burcu Uyumluluğu.

Başak ve Oğlak

Başak ve Oğlak İlişkisinin Cinsel ve Yakın İlişki Uyumu

Bir Başak ile Oğlak arasındaki cinsel bağ, konu seks olduğunda her ikisi de bu kadar sert ve katı olmasaydı harika olabilirdi. Birbirlerine karşı sabır ve anlayıştan yoksun olsalar da, her zaman temaslarında eksik olan bir parça saf duygu var gibi görünüyor. Çoğu zaman bu partnerler seks yapamazlar çünkü pes etmekten çok yapmamak için sebepleri olacaktır.


Senkronize olmayı başardıklarında, cinsel yaşamlarının güzelliği, her iki eşin de yapabildiği, seks eylemi yoluyla gösterecekleri duyguların derinliğiyle doğrudan bağlantı kuran derinliktedir. Ana hedefleri, hafifçe seks yapmayan, onlara yüzeysel olmayan ve onları olması gerektiği gibi besleyen birini bulmaktır. İkisinde de belli bir utangaçlık vardır ve bu, normalde paylaştıkları rasyonel mesafenin arkasındaki noktaya ulaşırlarsa, birbirlerini çıldırtacak bir şeydir.


Başak, çok güvenilir ve saygılı biriyle denemeye hazırdır, değişken bir işaret olarak cinsel yaşamlarına yeterince değişiklik getirecek. Bu, başlangıçta açılmanın bir yolunu bulurlarsa, her iki tarafın da rahatlaması ve yeni şeyler denemesi için mükemmel bir ilişkidir.


%65

Başak ve Oğlak İlişkisinde Güven Uyumu

Oğlak, güvenilebilecek bir burçtur ve Dünya burçları bunu en iyi şekilde anlar. Onlarda gölgeli hiçbir şey yoktur, güvenilmez ya da hızlıca aldatmaya dönüşecek hiçbir şey de yoktur. Başak'ın, kontrol edilemeyen kendi inanç ve duygu eksikliğinden muzdarip oldukları durumlar dışında, genellikle sadakatsiz olmak için hiçbir nedeni yoktur. Durum böyle olsa bile, bir Oğlak burcu partneri, olabileceklerinin en iyisi ve olabildiğince sadık olmaları için onlara ilham verecektir. Birbirlerinin alışkanlıklarına alışmaları ve her ikisinin de arzu ettikleri güveni inşa etmeleri için biraz zamana ihtiyaçları olacaktır. 


%99

Başak ve Oğlak İlişkisinde İletişim ve Zeka Uyumu

Havadan veya Ateş aleminden biri konuşurken bu ikisini gözlemlediğinde, bu konuşma son derece sıkıcı görünebilir. En net haliyle Dünya burçları arasındaki akış, bazen diğer burçlar için dayanılmazdır ve bu, Başak ve Oğlak burcunun gerçekten keyif aldığı bir şeydir. Bu işaretlerin her ikisindeki zihin derinliği ilk başta onları büyüleyecek, heyecanlandıracak ve iletişimlerini inanılmaz derecede ilginç ve bilgilendirici hale getirecektir. İkisi de iyi ve saygılı bir tartışmayı severler ve birbirlerinde mükemmel bir düşman bulabilirler.


Bunlar, bir iletişim döngüsünü tamamlayan işaretlerdir; Başak burcu sıradaki tartışmaya karar verir ve Oğlak konunun ne zaman çözüleceğine karar verir. Dünyanın vermek zorunda olduğu herhangi bir denklemi çözmek için birbirine uyan dişliler gibi mükemmel bir mekanizma gibidirler. Tutkuları bu rollerde yatar ve ilişkilerinin diğer alanlarında bir anlayış bulduklarında, entelektüel kişilikleri mutlak mutluluk noktasına kadar teşvik edici olabilir. Bu, herhangi bir sorunun çözülmesi ve kırılan herhangi bir şeyin düzeltilmesi gerektiğini bilen bir çifttir.


%90

Başak ve Oğlak İlişkisinde Karşılıklı Duygu Uyumu

Bu işaretlerin her ikisi de duygusuz kabul edilir. Başak, Venüs'ü düşüşüne getirir ve Oğlak, Ay'ın zararının işaretidir. Bazı duygusal sorunları vardır, ancak aynı değillerdir ve bu, birbirlerine her ikisinin de anladıkları bir yaklaşım bulmalarına yardımcı olur. İlişkileri zamana ihtiyaç duyar, her şeyden önce ve aralarındaki duyguların, tıpkı güven gibi inşa edilmesi gerekir. Aralarında yükselen sakin, pratik, fiziksel tutku ile her iki taraf da güvenlerini kazanmaya başlar. Güvenle, yaşamda ve cinsiyette deneyler yapmak için çok daha özgür hissederler ve bu, ilişkilerinin tüm alanlarına gerçek kaliteyi verir.


Bu çiftin paylaştığı en inanılmaz şey, birbirlerini keşfetmeleridir. Zamanla birbirlerinin kalplerinden katman katman soyacaklar ve daha önce hiçbirinin fark etmediği şeylerden giderek daha fazla etkileneceklerdir. Tıpkı matematiksel bir denklem gibi, birbirlerine gizemli bir kutuyu temsil ederler ve içinde saklı olan hazineyi alana kadar onu açmak zorundadırlar.


%65

Başak ve Oğlak İlişkisinde Değerler

Hem Başak hem de Oğlak, sakin, rasyonel davranış ve seçimlere ve durum ne kadar dayanılmaz olursa olsun kişinin akıllı kalma yeteneğine değer verecektir. Derinliğe değer verirler ve bu birbirlerinde inanılmaz derecede yatıştırıcı bulacakları bir şeydir, çünkü her ikisi de artık sığ gibi davranmak zorunda olmadıklarını hissedeceklerdir. Her ikisi de pratikliğe, temele, paraya ve rasyonel yatırımlara değer verecekler. Burada çözmeleri gereken temel fark, Oğlak burcunun hedeflerinin değerindedir, çünkü onlara ulaşmak için Başak'ın bakış açısından çok fazla şey yapmaya hazır olabilirler. Buna karşılık Oğlak, Başak’ın motivasyon eksikliğini ve liderlik pozisyonunu talep etme ihtiyacının olmadığını anlamayabilir.


%80

Başak ve Oğlak İlişkisinde Ortak Aktivite Uyumu

Oğlak burcunun yukarı çıkmak istediği yerde Başak ilerlemek ister. Her ikisi de Dünya burçları olsalar ve bu onların aynı enerjiyle birbirlerini takip etmelerine olanak tanıyacak olsa da, ziyaret etmek istedikleri yer seçiminde o kadar iyi bağlantı kurmazlar. İkisi de bir tarih müzesine gitmek ve orada pek çok bilgi öğrenmek isteyeceklerdir, ancak Oğlak çoğu zaman doktorlarla uğraşmak istemez, kalori sayımı ve yeşil çay bir yana. Başak’ın Oğlak’tan daha iyi fedakarlık yapma ihtiyacını anlamak için başka bir işaret yoktur, ancak partnerlerinin faaliyetlerinden sorumlu hissetmezlerse, onları nadiren depresyona kadar takip edeceklerdir. Burada yapılacak en önemli şey, olumlu faaliyetlere ve onları hem sağlıklı hem de mutlu eden bir rutine bağlı kalmaktır.


%65

Başak ve Oğlak Burcunun Uyum Özeti

Başak ve Oğlak, Dünya elementine aittir ve birbirlerinin hızını mükemmel bir şekilde takip ederler. Diğer bazı burçlar için aralarındaki her şey çok yavaş görünse de, karşılıklı analiz ve detaylı inceleme temelinde saygı, güven ve sevgi inşa ederler. Bu ilişkide mükemmellik arayışı sona erebilir, çünkü birbirlerine yeterince zaman verirler ve karşılanması gereken beklentileri karşılayacak kadar iyi dinlerler. Bu partnerlerin ikisi de katı olabilir ve hayata duygusal, yumuşak yaklaşımın önemini gözden kaçırabilir ve bu ilişki onları sert ve çok katı hale getirebilir. Yine de çoğu durumda, bundan kurtulup birlikte yaşlanmaları için birbirlerine yeterince zaman vereceklerdir.


%77

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinizle olan ilişki, hayat ve arkadaşlık uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Koç Burcu
Yengeç Burcu

Başak Burcu Astrolojik Bilgiler

Astroloji Hakkında

Astroloji hem sanat hem de bilim olarak kabul edilir. Astroloji sanattır çünkü farklı yönleri bir araya getirmek ve bireyin karakter özellikleri hakkında bir fikir oluşturmak için yoruma ihtiyaç vardır. Bununla birlikte, astrolojinin matematiksel kısmı da bir bilim olarak kabul edilir çünkü astronomi ve matematik anlayışını gerektirir.

Sixtus IV, bir burç çizen ve yorumlayan ilk Katolik papaydı, Leo X ve Paul III tavsiye için her zaman astrologlara güvenirken, II. Julius astrolojik olarak taç giyme tarihini seçti.