Soru sor

İkili ilişkiler üzerine soru sor, Psikologlardan cevap al!

Smokinli.com'da romantik ilişkiler üzerine soru sorabilir, sorulmuş sorulara tecrübelerinizden yola çıkarak cevap verebilirsiniz.

Soru Sor!

Merhaba, Buraya ilk defa yazıyorum. Ben yakın bir zamanda sevgilimi aldattım, kendisini çok seviyordum ve hala da çok seviyorum, ancak o zaman beni takdir etmediğinden ve cinsel hayatımızın iyi olmamasından dolayı anlık bir hevesle başkasıyla beraber oldum. Kendisiyle konuşarak yalvara yakara çok pişman olduğumu, beni affetmesini istediğimi söyledim, o da kabul etti. Ancak ben hala yaptığımdan dolayı kendimi çok kötü hissediyorum, arada böyle iyi bir insanı hak etmediğimi düşünüyorum. O da travmasıyla mücadele ediyor ve ben ona destek olmaya, ilişkide bozduğum güven ortamını yeniden sağlamaya çalışıyorum. Kendisi beni düşününce sürekli korku hissettiğini, bir boğulma hissiyle karşı karşıya kaldığını belirtiyor. Bu yaptıklarımı takdir etse de ben somut bir adım kaydedebildiğimizi düşünmüyorum. Kendisinin güven duygusunu geri kazanmak için ne yapmalıyım? İçimdeki bu kötü histen nasıl kurtulabilirim? Çok teşekkür ederim şimdiden.

1 Yorum
Gizli Kullanıcı

Gizli Kullanıcı

Ula hadi aldattın madem sonrasında yine kötü his yasayacaktin kadına niye soyluyorsun bırak kendi içinde yasa o hissi ona niye travma yaşatıyorsun ki 29 Aralık 2021 18:07

Soruya Yorum Yaz

Senin İçin Seçilmiş Sorular

Soruya cevap vererek, soran kişiyle tecrübeni paylaşabilirsin.

Cevap Yaz
0 Cevap
Cevap yazmak için giriş yapınız.