Soru sor
Yengeç Burcu | 21 Haziran 2020 - 22 Temmuz 2020

Yengeç Burcu Erkeği Romantik Anlamda Nasıl Etkilenir

21 Haziran - 22 Temmuz

Astroloji - Zodyak

Bir Yengeç erkeği, girişimin önemli olduğunu bilecek kadar öngörülüdür, ancak genellikle bunu yapmak için kendini güvende hissetmeden bunu göstermekte başarısız olur. Partnerlerinin ilk adımı atmaları gerekir, ancak yine de ona liderlik ediyormuş gibi hissettirmek için bunu ince bir şekilde yapar. Bu karmaşık burç bireyi birey, çok hassas, utangaç ve sevdiklerine karşı aşırı korumacı. Kadınları tercih ettiğinde, bilinçaltında ideal eş ve anneyi arayacaktır.


Bir Yengeç erkeği, başkalarına bakmayı seven duygusal bir kişidir. Kendine ihtiyaç duyulduğunu ve koruyucu olduğunu hissetmek, kibar sözler ve ince kaygılar ve iltifatlarla partnerinden çok fazla ilgi görmek ister. Karamsar ve yapışkan olabilmesine rağmen, bir hayatı paylaşacak birini arayan yaratıcı ve cömert bir partnerdir.


Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinizle olan ilişki, hayat ve arkadaşlık uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Koç Burcu
Yengeç Burcu

Yengeç Burcu Astrolojik Bilgiler

Astroloji Hakkında

Astroloji hem sanat hem de bilim olarak kabul edilir. Astroloji sanattır çünkü farklı yönleri bir araya getirmek ve bireyin karakter özellikleri hakkında bir fikir oluşturmak için yoruma ihtiyaç vardır. Bununla birlikte, astrolojinin matematiksel kısmı da bir bilim olarak kabul edilir çünkü astronomi ve matematik anlayışını gerektirir.

Sixtus IV, bir burç çizen ve yorumlayan ilk Katolik papaydı, Leo X ve Paul III tavsiye için her zaman astrologlara güvenirken, II. Julius astrolojik olarak taç giyme tarihini seçti.