Soru sor

Aşk, Yaşam, Cinsellik, İletişim, Arkadaşlık ve Güven Konularında Yay Burcu ile Koç Burcu Uyumluluğu.

Yay ve Koç

Yay ve Koç İlişkisinin Cinsel ve Yakın İlişki Uyumu

Yay ve Koç, cinsel ilişkiye girdiğinde oldukça komik olabilir. Yay burcu ortağı, neredeyse her şeyden şaka yapma konusunda doğuştan gelen bir yeteneğe sahiptir. Cinsiyet söz konusu olduğunda Koç burcunun ciddiyeti, Yay burcuna şaka yapmak için güçlü bir dürtü veren bir şeydir.


Bunlar, her biri kendi tarzlarında çok tutkulu olan iki Ateş burcudur. Koç, eyleme, yeni şeyler ve tabii ki çıplak insanlar ve belirli cinsel pozisyonlar söz konusu olduğunda tutkuludur. Yay, neşeli kişilikleri konusunda tutkuludur. Yay burcunun gerçekten yalnızca fikirlerini, inançlarını ve ahlaki değerlerini önemsediğini anlamalısınız. Tüm yaşamlarını yanlış mı yoksa doğru mu olduklarını görmek ve evrensel gerçeği aramak için bunları analiz ederek geçirebilirler. İyimserlik ve iyi bir ruh hali söz konusu olduğunda, onları çok ciddi veya zor olan her şeyden tutkuyla korurlar. Birinin onları lekelemesine izin verirlerse, her zaman gülümsemeleri ve mutlu olmak için bir neden bulmaları gerektiğine dair inançlarını sarsardı.


Koç, cinsel yetenekleri ve performansları konusunda biraz boşuna olsa da, çoğu durumda Yay burcu bu katı, cinsel gerilim duvarını kırabilir ve onları rahatlayabilecekleri ve deneyebilecekleri daha rahat bir bölgeye götürebilir.


%95

Yay ve Koç İlişkisinde Güven Uyumu

Hem Yay hem de Koç, hayatlarında aşırı dürüstlüğe ihtiyaç olduğunun farkındadır. Genellikle birbirlerini anlamak için fazla konuşmaları gerekmez ve diğerinin yalan söylediğini kolayca anlayabilirler. Bu, özellikle Yay burcunun ortağının Koç'a verdiği güvenlik duygusu nedeniyle, her şeyi haysiyet ve huzur içinde alarak bir güvensizlik durumu yaratmayı son derece zorlaştırır. Çoğu durumda Koç, Yay burcu partneriyle her şeyi paylaşabileceklerini hisseder.


İlişkilerinin ciddiyeti ve derinliği konusunda farklı görüşlere sahiplerse sorun ortaya çıkabilir. Durum buysa, genellikle bir Yay burcu ortağı Koç'u o kadar önemli değil, kısa vadeli olarak görür. Bu yüzden onları kolayca aldatabilirler ve muhtemelen buna aldatma bile demezler. Karşılığında, ilişkilerine daha fazla değer veren Koç ortağı, sahiplenici doğasına daha da kolaylıkla atlayacak ve Yay burcuna bir daha asla güvenmeyecektir.


%70

Yay ve Koç İlişkisinde İletişim ve Zeka Uyumu

Bu, yıllarca süren arkadaşlıklarda sıklıkla görülen harika bir bağdır. Karşılıklı anlayışları o kadar derin olabilir ki, fiziksel çekicilikten yoksun olsalar bile, bu tür bir entelektüel ilişkide geçirdikleri bir hayatı memnuniyetle ikame edebilirler. Gitmek istedikleri her yerde birbirlerini motive eder ve iterler. Birlikteyken birbirlerine hiçbir şeyin imkansız olmadığını hissettirirler. Koç inisiyatif ve odak sağlarken Yay, vizyon ve inanç verir.


Bu işaretler Mars ve Jüpiter tarafından yönetiliyor, bu da onların inançları konusunda bazı anlaşmazlıklar yaşayabilecekleri anlamına geliyor. Bunların kişiliklerinin temeli olarak gördükleri kanaatler olmaması durumunda, bu çok büyük bir sorun olmamalıdır. Yine de inançlarının birbirlerini anlayamayacak kadar çok farklı olması mümkündür. Bu olduğunda, ellerinden geldiğince ve her yerde savaşırlar çünkü hiçbirinin inançlarını bırakma yeteneği yoktur.


%90

Yay ve Koç İlişkisinde Karşılıklı Duygu Uyumu

Birbirlerine derinden ve içten aşık olduklarında, yoldan geçenlerin kış ortasında ısınması neredeyse mümkündür. Bunlar, karşılık gelen Ateş unsurları nedeniyle son derece sıcak işaretlerdir, sadece birlikte vakit geçirmek ve midelerinde o harika duyguyu hissetmek için her türlü aktiviteye açıktır. Bu, kişisel ihtiyaçlarına, bireyselliklerine ve arada bir birbirlerinden ihtiyaç duydukları mesafeye saygı duydukları sürece çok uzun süre devam edebilecek bir aşktır.


Çok duygusal sayılmasalar da duygusallığı sadece Su elementine atamak bir hatadır. Bu kalpten çalışan bir elementtir ve onu göğsünüzde hissedebilirsiniz. Ateş burçlarının duygusal doğasının bir açıklamasını ararken, karnınızdaki o sıcak hissi hayal etmelisiniz ve bu mümkün olan en iyi açıklama olacaktır. Duyguları aktif, sıcak ve hareket halindedir. Her zaman değiştirilebilir ama yaratıcı ve onları gitmek istedikleri yere taşımak için oradadır.


%90

Yay ve Koç İlişkisinde Değerler

Koç ortağı, Yay burcu tarafından daha yüksek bir seviyeye getirilen şeylere değer verir. Zamanla hem Koç'un bu ilişki yoluyla büyüdüğünü hem de tüm değerler sistemini genişlettiğini anlayacaklardır. Çıkmaya başladıklarında, Koç muhtemelen kahramanca "ayaklarını yerden kes" mantığına sahiptir. 


Temel farkları, Koç burcunun her şeye özlü ve net değer vermesi, Yay burcunun kolayca dağılması ve günlerce nokta etrafında dolaşmasıdır. Bu onların karşılıklı hakikat değeriyle karşılanabilir, bu nedenle dürüstlük her şeye çare olabilir.


%70

Yay ve Koç İlişkisinde Ortak Aktivite Uyumu

Yay, kendini iyi hissetmek için değiştirilmesi gereken her şeyi değiştirmeye hazır, değişken bir kalitenin işaretidir. Bir araya geldiklerinde aktiviteleri ne olursa olsun paylaşılabilir ve eğlenceli olabilir. Bunun ihtiyaçları ve eğilimleri ile ilgisi yoktur, ancak tüm ilişkilerinin potansiyeli ile ilgilidir. Birbirlerinin kişiliğine tam olarak saygı gösterebilirler, bu nedenle belirli faaliyetler için istekleri farklı olsa bile, bu kolaylıkla halledilebilir. Koç, Satürn'ün düştüğü bir işarettir. Bu, kolayca yoruldukları veya sıkıldıkları ve her zaman yeni ve heyecan verici uyarılara ihtiyaç duydukları anlamına gelir. 


%99

Yay ve Koç Burcunun Uyum Özeti

Bu kesinlikle çok potansiyeli olan bir çifttir. Çevrelerine direnmek ve duygularını başkalarına karşı savunmak zorunda kalabilirler, ancak bu onları çok fazla sarsmaz, çünkü ikisi de başkalarının fikirleri hakkında o kadar da düşünmez. Felsefi farklılıklarını gidermeyi ve birbirlerinin farklı görüşlerine saygı duymayı başarırlarsa, burçlardaki en sıcak ilişkilerden biri haline gelebilirler. Ana ilişki tavsiyeleri, birbirlerine her zaman doğruyu söylemek olacaktır. Farklılıkları, cinsel yaşamlarını daha heyecanlı hale getirebilecek şeydir.


%87

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinizle olan ilişki, hayat ve arkadaşlık uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Koç Burcu
Yengeç Burcu

Yay Burcu Astrolojik Bilgiler

  • Yay Burcu - kişisel özellikleri, karakteri, tarihler ve astrolojik burç bilgileri
  • Yay Erkeği - Hakkında bilgiler ve içyüzünü anlama
  • Yay Kadını - Hakkında bilgiler ve içyüzünü anlama
  • Yay Uyumluluğu - aşk, ilişkiler ve yaşamdaki diğer astrolojik burçlat ile uyumluluğu.
  • Yay Tarihi - tarihi ve arkasındaki hikayeler
  • Yay Sembolü - fotoğrafları ve yönetici gezegeni hakkında yorumlar.

Astroloji Hakkında

Astroloji hem sanat hem de bilim olarak kabul edilir. Astroloji sanattır çünkü farklı yönleri bir araya getirmek ve bireyin karakter özellikleri hakkında bir fikir oluşturmak için yoruma ihtiyaç vardır. Bununla birlikte, astrolojinin matematiksel kısmı da bir bilim olarak kabul edilir çünkü astronomi ve matematik anlayışını gerektirir.

Sixtus IV, bir burç çizen ve yorumlayan ilk Katolik papaydı, Leo X ve Paul III tavsiye için her zaman astrologlara güvenirken, II. Julius astrolojik olarak taç giyme tarihini seçti.